clart | kosmetyka samochodowa | logo czyszczenie tapicerki materialy czyszczace tapicerkę
Czyszczenie tapicerki
Kosmetyka Samochodowa
technologia czyszczenia

W naszej pracy korzystamy ze sprzętu i preparatów firm Karcher i Turtle Wax. Ugruntowana pozycja na rynku i wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjno-kosmetycznej, pozwalają na uzyskiwanie bardzo dobrych efektów w czyszczeniu tapicerki i pielęgnacji wnętrz pojazdów

Jak wykonujemy usługę? Wnętrze samochodu zawsze jest dokładnie odkurzane. Podsufitka i tapicerowane elementy boczków czyszczone są odpowiednimi preparatami ręcznie. Fotele, kanapa, dywaniki podłogowe i wykładzina bagażnika prane są urządzeniem ekstrakcyjnym.

W przypadku pokrycia skórzanego praca jest dwuetapowa: najpierw element czyszczony jest ręcznie przy pomocy środka myjącego, a następnie zabezpieczany środkiem konserwująco-ochronnym. Elementy plastikowe i deskę rozdzielczą czyścimy ręcznie preparatem pozostawiającym naturalny wygląd (na życzenie z nabłyszczeniem). Dodatkowo myjemy również szyby od wewnątrz. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od wielkości i stopnia zabrudzenia pojazdu i wynosi zwykle 2-4 godziny. Schnięcie w zależności od warunków pogodowych trwa przynajmniej 1-2 godziny.

Copyright © Clart
CLART Tomasz Jurowski, ul. Łączna 11, 34-326 Pietrzykowice
Korzystamy ze sprzętu i doświadczeń firm: karcher Turtle Wax